Ubierz swoją tykwę w modny sweterek!

Jakiś czas temu w naszej ofercie pojawiła się nowa kategoria produktów – szydełkowe, ręcznie dziergane sweterki na tykwy! To oryginalny gadżet, który przypadł do gustu wielu miłośnikom yerba mate – uzupełnienie ekwipunku mateisty, pełniące nie tylko estetyczną funkcję. 

Ręcznie dziergane ubranka na tykwy

Sweterki z serii Cebador Handmade tworzone są przez lokalną artystkę, pochodzącą z małej, podlubelskiej miejscowości. To pasjonatka ręcznych, szydełkowych robótek, a do tego miłośniczka yerba mate! Każdy sweterek jest jedyny i niepowtarzalny. To wynik pracy, w którą włożone jest serce i zaangażowanie. Sweterki dostępne są w różnych wzorach i kolorach – od pastelowego różu, poprzez żółcie i zielenie, aż po odcienie szarości, błękitu i granatu. Najciekawsze są te, przypominające owoce – truskawkę i arbuza. Każde ubranko na tykwę jest inne i wyjątkowe, a w zestawie dołączone jest pasujące kolorystycznie naczynko.

Idealny gadżet na chłodne wieczory

Nasze sweterki na tykwy robią prawdziwą furorę. Naczynko do yerba mate ubrane w dziergany ciuszek nabiera zupełnie nowego, oryginalnego charakteru, ale to nie jedyna funkcja sweterka. Idealnie dopasowane do rozmiarów tykwy ubranko sprawia, że ciepły napar w naczynku nieco dłużej utrzymuje swoją temperaturę. Jednocześnie, gorące matero nie parzy w dłoni, a w chłodny wieczór sweterek ogrzewa nieco zmarznięte ręce. To idealny gadżet dla zmarzluchów!