Katalog produktów

Bombille

Bombilla to niezbędne narzędzie do picia yerba mate, element wyposażenia każdego mateisty. To specjalna rurka, zakończona filtrem. Jej zadaniem jest oddzielenie naparu od fusów, aby te nie dostawały się do ust i nie psuły radości z picia yerba mate. Bombille wykonane są z różnych materiałów i wyposażone są w różne rodzaje filtrów – każdy z nich służy do odfiltrowania innego rodzaju suszu.

Naczynka ceramiczne

Matero to kolejne niezbędne akcesorium do picia yerba mate. Jest specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu idealnie leży w dłoni, a jego praktyczny kształt sprawia, że przyrządzony w nim napar dłużej zachowuje swoją temperaturę. Naczynka ceramiczne są wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Można bez obaw umieścić je w zmywarce. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach.

Naczynka - seria Cráter™

Naczynka do yerba mate Cebador - Crater

Naczynka z serii Crater™ powstają w polskiej, rzemieślniczej pracowni ceramicznej. Jest to dzieło ludzkich rąk, dlatego każda sztuka jest unikatowa. Nazwa kolekcji odnosi się do wyglądu flagowych produktów – są zdobione szkliwem, które przypomina cieknącą lawę. Naczynka wykonane są z wysokiej jakości ceramiki, są solidne i bardzo wytrzymałe.

Naczynka Palo Santo

Drewno palo santo uznawane jest przez Indian za święte. Słynie ze zdrowotnych właściwości, dużej trwałości, odporności i unikalnego zapachu, który zawdzięcza wydzielającej się z niego żywicy. Matero wykonane z drewna palo santo oddaje swój smak i aromat naparowi, który zostaje w nim przygotowany. To sprawia, że yerba zyskuje niepowtarzalną głębię i nowe, fantastyczne nuty smakowe, a sam rytuał parzenia i picia yerba mate staje się jeszcze bardziej magiczny!

Naczynka termiczne TermoMate

TermoMate to innowacyjne, bardzo funkcjonalne naczynko, które sprawi, że picie yerba mate stanie się jeszcze bardziej komfortowe! Wykonane jest ze stali nierdzewnej, z zastosowaną technologią podwójnych ścianek – double wall, co sprawia, że doskonale izoluje temperaturę. Możesz dłużej cieszyć się ciepłym naparem lub lodowatym tereré, a jednocześnie nie poparzysz lub nie odmrozisz sobie dłoni trzymając matero. To, co wyróżnia TermoMate, to także jego designerski wygląd. Doskonale leży w dłoni i przyciąga wzrok. Idealny gadżet dla każdego mateisty!

Termosy

Termos Cebador

Wysokiej jakości termos z podwójnymi ściankami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Wyróżnia się stylowym designem i poręczną konstrukcją. Utrzymuje pożądaną temperaturę przez kilkanaście godzin. Pojemność: 1 l

Yerbomosy

Yerbomos 3.0

Naczynko, termos i bombilla... w jednym! Wystarczy napełnić Yerbomos gorącą lub zimną wodą, wsypać susz do wieczka, zamknąć całość pokrywką z wbudowaną rurką i… gotowe! Z każdym kolejnym łykiem, za sprawą powstałego ciśnienia, wewnętrzna rurka doprowadza świeżą wodę z pojemnika. Dzięki temu aromatyczna yerba mate parzy się na bieżąco!

Akcesorium zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów. Pojemnik na wodę posiada podwójną ściankę (double wall) ze stali nierdzewnej, co sprawia, że jako jedyne urządzenie tego typu na rynku Yerbomos 3.0 jest jednocześnie termosem! Ponadto, w porównaniu do konkurencyjnych modeli, urządzenie cechuje się znacznie większą szczelnością. Co więcej, doskonale utrzymuje temperaturę i jest odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Pojemność: 500 ml.

Katalog produktów - akcesoria i gadżety

Termometry

Praktyczny termometr dedykowany mierzeniu temperatury naparów. Na tarczy zaznaczono zakres optymalnych temperatur przy parzeniu yerba mate.

Podkładki korkowe

Podkładki pod tykwę z logiem naszej marki.
Średnica: 9,5 cm.

Czyściki do bombilli

Czyścik, dzięki któremu będziesz mógł dokładnie wyczyścić swoją bombillę od środka.
Przybliżona długość: 15 cm

Wyciory do bombilli

Wycior, dzięki któremu będziesz mógł dokładnie wyczyścić swoją bombillę od środka. Przybliżona długość: 22cm.